Nintendo Switch Duyuruldu

Nintendo Switch fiyatı

Nintendo Switch ne zaman
Nintendo son aylarda yakaladığı başarılı çıkışının ardından merakla beklenen yeni konsolunu duyurdu. Oldukça yenilikçi tasarıma sahip olan konsol , hem taşınabilirlik hem de ev tipi oyun konsolu olma konusunda oldukça başarılı duruyor.


Nintendo Switch özellikleri
Cihazda bulunan tasarım ile hem o yıllar geçse de oynarız dediğimiz "Gameboy" havasına sahip olurken hem de kolayca çıkarılıp takılabilmesi ve çok oyunculu oynama avantajı ile öne çıkıyor. Çok oyunculu oynama derken online oynanabildiği gibi "Split Screen Games" denilen ekranı ikiye bölen oyunları oynamakta mümkün.


Nintendo 'nun kendi oyunları ile günümüzde popüler olan ve iyi grafik işlemcisi isteyen oyunların yer aldığı video gerçekten etkileyici bir izlenim sunuyor. Donanım olarak Nvidia kullanılan cihazın taşınabilir seviye de The Elder Scrolls V: Skyrim gibi bir oyunu çalıştırması da oyuncuları en çok etkileyen tarafı denilebilir.

Çocukluğumuzda oynadığımız "Atari" oyunları ile günümüzde oynadığımız konsol ve bilgisayar oyunlarını birleştiren yapısıyla pazarda büyük yer kazanacağının sinyallerini veriyor. Cihazın çıkış tarihi Mart 2017 .

Aşağıdaki tanıtım videosunda kullanım kolaylığını ve önümüzdeki günlerde nasıl bir oyun deneyimi göreceğimize bakabilirsiniz.


Yorumlar :

Yorum Gönderme